Підготовче засідання по кримінальному провадженню про обвинувачення Геннадія Примакова та Валерія Гайдукевича відбулося в Менському районному суді 26 січня. Суддя Андрій Слісар.

 

 

 

Прошу до перегляду:

Хочу – не хочу

Суддя Андрій Слісар хоче розглядати справу, незважаючи на те, що вона і складна, і резонансна. Це викликає повагу, бо інакше навіщо було йти в судді?

Обласна прокуратура не хоче, щоб справу розглядали в Мені і щоб суддею був Андрій Слісар. Клопотання по перенесенню розгляду справи з Мени до іншого суду суддя відхилив, а клопотання про його відвід розглядати не має права, тому це клопотання розгляне Апеляційний суд і або відхилить його, і тоді справу далі вестиме суддя Андрій Слісар, або задовольнить і визначить суд в іншому райцентрі. Як правило, такі питання вирішуються швидко.

Примаков і Гайдукевич хочуть, щоб справу розглядали в Мені. Але не хочуть, щоб ваш покірний слуга показував менянам те, наскільки успішно вони доводять в суді свою невинуватість.

Щодо ж автора, то він хоче показати менянам зібрані СБУ і обласною прокуратурою докази для того, щоб люди самі мали можливість сформувати свою думку щодо того, вчинили Примаков з Гайдукевичем злочин чи ні. А також показати менянам хід процесу для того, щоб вони могли зробити свій висновок щодо об’єктивності судового розгляду.

Судячи з усього, з часом ми самі будемо обирати суддів, і для того, щоб це робити кваліфіковано, всі ми маємо бачити те, як судді ведуть справи. Особливо такі складні й резонансні як дана. Тобто, автор хоче, щоб громадяни судили про те, що відбувається в місті, на основі об’єктивної інформації а не покладалися на віру словам тих, хто їх переконує в тому чи іншому. Відеозапис же для інформування людей вбачається автору найбільш об’єктивним засобом. А публічність, висвітлення ходу процесу в інтернеті, знову ж таки з точки зору автора, сприяє об’єктивності його розгляду.

Коментарі закриті.