У п’ятницю, 6 квітня, колишнього голову Львівського апеляційного адміністративного суду 49-річного Ігоря Зварича, засудженого за хабарництво на 10 років, привезли із Київського слідчого ізолятора до Менської виправної колонії №91 (у селищі Макошине).

Про це повідомила газета “Вісник Ч”.

Макошинська колонія – виправна установа для колишніх правоохоронців. Кримінальну справу проти Зварича було порушено 2008 року за підозрою в отриманні 100 тисяч доларів хабара за ухвалення незаконного рішення. Тоді суддя сказав, що ці гроші не хабар, а купюри, якими, за традицією, засіяли в його кабінеті. За що отримав від журналістів прізвисько суддя-колядник. Зварич переховувався, але був затриманий у березні 2009 року. При обшуку в його помешканні було знайдено мільйон доларів і два мільйони гривень. Ще він відомий тим, що, коли знайомився з матеріалами кримінальної справи, виривав з неї сторінки і навіть гриз. У такий спосіб зіпсував 600 сторінок. Але слідчі їх відновили, бо мали копії.

20 вересня 2011 року Оболонський райсуд Києва виніс вирок Ігорю Зваричу — 10 років позбавлення волі за отримання хабара в особливо великих розмірах з конфіскацією майна.

Днями Апеляційний суд Києва не задовольнив скаргу Ігоря Зварича на вирок Оболонського райсуду і залишив його без змін. Тому Зварича етапували у Менську колонію. Він став п’ятим суддею-зеком, який нині відбуває покарання у Макошинській зоні.

Поки що Зварича не посадили до колег. Два тижні він перебуватиме на карантині. Після чого адміністрація визначить, до кого його підселити. На сьогодні Зварич відсидів з десяти уже три роки і один місяць.

Зателефонували начальнику Менської колонії Юрію Римару:

— Юрію Васильовичу, для зустрічі Зварича у колонії приготували особливо смачний борщ і м’якеньке ліжко?

— Вибачте, але цього я коментувати не буду.

Коментарі закриті.