Майже дворічний розгляд апеляційної скарги Примакова та Гайдукевича на рішення суду першої інстанції завершився направленням справи на новий розгляд знову ж таки до суду першої інстанції.

 

 

 

Звісно ж, справа не в Примакову і не в суді, справа в світогляді суспільства. В розвинутих країнах героями є ті, котрі ловлять, засуджують та карають корупціонерів. Чому? Бо ці люди звільняють шлях суспільству до щасливого, заможного і безпечного життя.

В нас же героями є корупціонери, блазні та інші шкідливі на управлінських посадах елементи. Це в нас після зловлення на корупції фігуранта кримінальної справи знову обирають міським головою, це в нас на світ дивляться його очима цитуючи приватну фейсбук-сторінку. Це в нас імітація роботи, популізм та демагогія цінується неймовірно вище реальних результатів. А брехня більше правди.

Дбати за очільника спільноти, замість дбання за благо самої спільноти, є ознакою вкрай примітивного рівня спільноти. І наслідком такої поведінки є самознищення спільноти, що ми і бачимо. Чи тільки я бачу, а більшість шаленіє в захопленні від фонтанів, альтанок, “золотих” зупинок тощо.

Не можна допомогти втопленику, котрий з усіх сил відбивається від берега, не можна допомогти спільноті, котра воліє бачити своїм очільником зловленого на корупції. Не можна допомогти спільноті, котра замість ретельного контролю міської ради, її апарату і голови намагається слугувати голові.

Щодо суду першої інстанції. Слісар вже розглядав справу. Сова брала самовідвід в зв’язку, здається, з дружніми відносинами. На самому початку справи прокурор наполягав на тому, щоб справу розглядали не в Мені. Думаю, для зменшення тиску на суд це дійсно було б краще. Втім, вирішувати самим суддям – братися в Мені за цю справу чи ні.

Ну а Менській громаді випав ще один шанс навести в себе лад масовими вимогами до депутатів оголосити Примакову недовіру. Це був би найкращий варіант розвитку подій для громади. Чому? Бо тільки справжнім господарям своєї землі і долі відкритий шлях до покращення. Безвільне, бездумне ж населення приречене.

Прошу до перегляду:

Коментарі закриті.