Менський районний суд 13 вересня продовжив в закритому від суспільства режимі досліджувати зібрані докази у справі про звинувачення у хабарництві Примакова-Гайдукевича.

 

 

Засідання розпочалося об 11 годині і завершилося після 16. Тобто, докази розпочали таємно досліджувати 5 вересня, досліджували майже цілий день 13 вересня і, цілком можливо, продовжать таємно досліджувати 25 вересня. Судячи по часу дослідження, доказів назбирано неймовірну кількість.

Але для автора головне інше – хто в Україні справжній господар? Народ, громада, чи оті, котрі як двоє із ларця у мультику “Вовка в тридев’ятому царстві”, все робитимуть за народ: і керуватимуть суспільними взаємовідношеннями, і судитимуть один одного, і цукерки їстимуть? Коли народ відсторонений від суспільного управління, коли народ відсторонений від бачення судочинства в справі вчинення злочину проти нього, коли до народу ставлення як до рабів при рабовласницькому устрої, тоді від нього нічого доброго чекати не доводиться, такий народ на виборах голосуватиме за популістів та демагогів і тим самим знищуватиме себе та свою країну.

Яке дбайливе ставлення до підсудних, головне, щоб суспільству випадково не сталі відомі якісь подробиці приватного життя підсудних, котрі, до того ж, як стверджує прокурор, в доказах відсутні! А от те, що суспільство не побачить і не почує того, як підсудні планували та здійснювали те, що СБУ з прокуратурою кваліфікувала як злочин проти суспільства, неважливо. Мені зауважать, мовляв, закони це дозволяють. Звісно так, але хіба варто чекати зміни законів на більш народні, якщо у Верховній Раді ними відають такі народні обранці як радикал Олег Купрієнко?

Сумно…

Прошу до перегляду початку судового засідання:

 

Коментарі закриті.