Сьогодні в Апеляційному суді області мали розглядати справу міського голови Мени Геннадія Примакова та депутата Менської міськради Валерія Гайдукевича.

Про це повідомляє UA:ЧЕРНІГІВ.

Нагадаємо, 5 травня суд першої інстанції визнав їх винними в одержанні хабара та призначив покарання – 5 років позбавлення волі з компенсацією майна. Обвинувачені свою вину заперечують, і подали апеляцію. Нині апеляційний розгляд справи вдруге перенесли. Причина – в суді вимкнули світло. Суддя Апеляційного суду Чернігівської області Валерій Заболотний вдруге переносить справу менян – міського голови Геннадія Примакова та депутата Валерія Гайдукевича. Минулого разу, 24 липня, засідання не відбулося через відпустку одного з суддів.

Міського голову Мени Геннадія Примакова й депутата Менської міськради Валерія Гайдукевича 14 липня 2016 року затримали співробітники Служби безпеки України під час отримання 1000 доларів. Гроші, за версією слідства, їм дав один із підприємців за сприяння у наданні в оренду 1 гектара землі. 5 травня Менський районний суд призначив покарання – 5 років позбавлення волі із конфіскацією майна. Обвинувачені звернулися до апеляційного суду. Сьогодні Геннадій Примаков та Валерій Гайдукевич говорити з журналістами не забажали. Їх адвокат Олексій Кінебас розповів, з рішенням суду першої інстанції його підзахисні не погоджуються.

Попередньо апеляційний розгляд справи перенесли на 8 листопада.

Коментарі закриті.