мебліПідприємство Менської виправної колонії № 91 управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області вкотре здивувало споживачів новим видом меблевої продукції.

Нещодавно засуджені почали виготовляти сучасті види меблів. Розкладні обідні столи та мякі стільці поповнили асортимент меблів, що виготовляють засуджені.

Меблевий цех, що знаходиться в установі виконання покарань, постійно випускав різноманітні шафи, столи, ліжка. Нові меблі є технічно складними, сучасними та привабливими для замовників.

«Меблі – одні з найважливіших товарів народного споживання. Вони відіграють велику роль в організації побуту, відпочинку та праці. Покращення якості та підвищення рівня споживних властивостей меблевих виробів – важливий фактор підвищення конкурентоспроможності підприємства Менської виправної колонії № 91», – зазначив директор підприємтсва колонії Олександр Крищенко.

Варто відзначити, що з кожним роком підвищується технічний рівень виготовлення меблів в деревообробному цеху Менської виправної колонії № 91. Сучасні технології, що залучаються у виробничі процеси, сприяють підвищенню продуктивності праці та якості кінцевого продукту. Наявність меблевих виробів, виготовлених із найсучасніших сировинних матеріалів та комплектуючих без перебільшення сприяють виходу на якісно новий рівень підприємтсва.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

Коментарі закриті.