imagesМіністерство соціальної політики України звернулось до Голови національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та надало роз’яснення щодо численних звернень громадян стосовно вимог газопостачальних підприємств сплачувати за газ обов’язкову плату у разі споживання послуги в обсягах, що менші соціальних нормативів.
Надання житлових субсидій регулюється Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 р. № 848 із змінами та доповненнями. Субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги, скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами з урахуванням пільг, які надаються відповідно до законодавства, і обсягом визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового відсотка платежу.

Пунктом 15 Положення передбачено, що громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов’язані щомісячно сплачувати свою обов’язкову частку витрат на оплату цих послуг. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість. Сума субсидії, яку перераховано на рахунки виконавців послуг для оплати їх вартості в розмірі соціальних нормативів і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, зараховується виконавцем як оплата послуг, у тому числі обов’язкової частки платежу домогосподарства, на наступні розрахункові періоди.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;He hails from Old Bridge, attended Madison Central High School, Seton Hall University and Columbia UniversityWith the Twins hosting the Milwaukee Brewers Friday night, Lynx fans are out of luck.mulberry outlet
A multitude of new projects appear regularly, thus making the success of the Smurfs planetary.hollister online shop
It really sucks.mulberry outlet uk
My soul died that night, she said.occhiali gucci
But he lunged at her, slashing her left nostril, the arrest report said.sac birkin hermes
It wasn’t clear what Goto’s fate would be if the woman wasn’t returned.prada sunglasses

Government spokesman Mohammad Momani said that Jordan’s response to the assassination “will be swift.mulberry outlet
0L engine, putting out 148 hp at 6500 rpm and 135 lb ft of torque at 4500 rpm and controlled by either a manual or automatic five speed.mcm backpack for sale
mulberry handbags sale

Коментарі закриті.