Створити формування з охорони громадського порядку допоможе міліціяНині у Менському районі створені та діють три громадські формування з охорони громадського порядку. У Березні налічується 19 членів громадського формування,  у Макошине – 16, у Киселівці, де громадське формування має назву «Поліс­ся», – теж 16.

Про це «Нашому слову» повідомила старший інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями Менського райвідділу УМВС України в Чернігівській області Лариса Кулич.

З початку року за допомогою членів громадських формувань було складено 20 адміністративних протоколів. Проведено самостійно та за участю співробітників райвідділу 248 відпрацювань населених пунктів, зокрема, патрулювань та інших заходів з охорони громадського порядку. Добровільні помічники міліції брали участь у розкритті 17 злочинів.

Подібні громадські формування можна і потрібно створити в кожному населеному пункті району, запевняють правоохоронці. До складу формування має входити не менше 10 чоловік, не байдужих до зміцнення правопорядку в своїх селах та місті.

Бажаючі можуть звернутися до райвідділу УМВС (каб. №3) або до голови своєї територіальної громади, де все пояснять та допоможуть у створенні формування.

Коментарі закриті.