Користь людям приносять результати праці професіональних фахівців. Ті народи, котрі вміють відрізнити конструктивну діяльність від пустодзвона, користуються благами цивілізованого життя. Інші ж приречені на самознищення.

Так вже сталося, що ми проживаємо на території розповсюдженого нашими північними сусідами світоглядного лиха. Як сторіччя тому повісили більшості населення халявну морквину перед носом, так люди за нею і бредуть у прірву. Красиво виглядає морквина комунізму? Звісно, нічого робити не треба, а в тебе все буде! Розумні бачили, що за тією морквиною маячать масові репресії, війни, голодомори виселення та інші жахіття. Але більшість далі морквини не бачила.

Власне, те саме відбувається і сьогодні. Технологія побудована на нездатності загалу більш менш глибоко аналізувати реальний стан справ. Замість морквини століття тому комуністи повісили людям примару комуністичної халяви. В цьому році олігархи через свої зомбоящики повісили українцям перед носом всі реальні та уявні недоліки Порошенка. Звісно ж, про позитиви ні слова. Коли питаю про те, на що розраховує електорат новообраного, відповідають – побачимо. Ну, зрозуміло, далі морквини не видно, підійдуть ближче, побачать. Хоча, розум, якщо його використовувати, дозволяє передбачати наслідки вже зараз.

В даному матеріалі мова піде про те, як морквину вішають перед носом громаді Менської ОТГ. Під час виборчої компанії, коли агітувати за Примакова, приїздив радикальний нардеп Андрій Лозовий, радикали зі сміху лягали потішаючись над запропонованою Мисником і безглуздою з їх точки зору ідеєю створення в Мені індустріального парку. Така поведінка радикалів цілком зрозуміла, більшість виборців нездатна бачити позитиви далі феєрверків, альтанок на болоті, безглуздих, але найбільших в області фонтанів та іншого дріб’язку.

Але ось “Менщина”, посилаючись на сайт міськради та фейсбук сторінку Примакова, публікує інформацію про те, що в міськраді відбулося засідання робочої групи з створення індустріального парку. Дивитися тут, тут і тут. Якщо коротко, то Стальниченко презентував, Скороход пояснив, Примаков фоткав та виставляв в інтернет… Ну, ще були начальники управлінь з ОДА та заключне слово сказала директор Департаменту економічного розвитку. Тобто, ключова роль в інформаційних повідомленнях відведена Примакову і його оточенню. Ось так все ставлять з ніг на голову, замовчують чи відсовують на самий зад тих, хто реально працює і піарять здатних лише на піар. Саме в такий спосіб нездатним до ефективної діяльності створювати в суспільстві ілюзію їх корисності, здобувати за рахунок цього посади і вести, по суті, паразитичний спосіб життя.

Про що важливе не згадав ні Примаков, ні Менщина? Про те, що ідея індустріального парку зокрема, і економічного розвитку території була запропонована Мисником під час виборчої компанії. Про те, що робоча група створена розпорядженням голови ОДА Мисником 24 квітня № 233. Про те, що головою робочої групи є директор Департаменту економічного розвитку Чернігівської ОДА Хомик Олександра Дмитрівна, котра і вела це засідання. Не було сказано і про те, що це виїзне засідання робочої групи стало, по суті, майстер-класом того, як потрібно вирішувати справи. Але хіба це все потрібне тим, хто далі морквини нічого не бачить? А оту морквину їм дуже старанно вішають перед носом такі як Примаков та Менщина.

Для здатних бачити далі носа та аналізувати реальність прошу до перегляду записаного відео:

 

Коментарі закриті.