Ще минулого року дізнався, що міська молодь реконструювала майданчик для волейболу на центральному стадіоні. Хлопці полагодили щити, зробили розмітку… Одним словом, власноруч організували собі дозвілля.

Хотів розповісти про цю громадську ініціативу зі сторінок «Нашого слова». Та поки збирався, пройшов час, новина застаріла і в газету так і не пішла.

Нещодавно працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді отримали листа:

«Шановні працівники молодіжного центру! Звертаюсь до вас з проханням від усіх представників баскетбольного руху Менщини – допоможіть зробити освітлення на баскетбольному майданчику центрального стадіону, щоб можна було грати в баскетбол осіннім вечором. Можливо, це також допоможе зменшити там кількість битих пляшок. Якщо чесно, ми б і самі підвели світло, коли б не було потрібно дозволу від державних органів. Ми власноруч і за свої кошти зробили два щити, розмітку на майданчику, вирівняли конструкції. Дякую! Буду радий, якщо ви звернете увагу на наше прохання!»

Працівники центру увагу звернули і звернулися до газети. Ми не залишилися осторонь. Можливо, і організації, які можуть зробити освітлення, нарешті підтримають молодіжну ініціативу і допоможуть з вирішенням проблеми.

…Тим часом підприємці продовжують боротися за свої права. На майданах країни йдуть мітинги. Люди знають, чого вони хочуть, і досягають мети різними методами. Я впевнений, що вони доб’ються свого. Можливо, не всього і не відразу, але доб’ються точно. Адже, хто стукає – тому відчиняють.

Коментарі закриті.