studforum

Вже дванадцятий раз форум збирає абітурієнтів та студентів Менщини. Цього року він відбудеться 22 серпня на території дитячого оздоровчого комплексу «Казковий -2».

Розпочнеться свято  о 12 годині. Підвіз буде проводитися з 11 години від пошти. Цьогоріч організатори також обіцяють пригостити студентською  кашею, влаштувати супердискотеку, захоплюючі майстер-класи і, звичайно ж, традиційно подарувати блокноти.

Також на форумі відбудеться  конкурс «Фотосушка». Хто захоплюється фотографією та хоче прийняти участь у конкурсі, може представити свої роботи. Фото повинні бути роздруковані, бажано у форматі А4, тематика – різна.

А для любителів аматорського відео буде проводитися відео-конкурс на соціальну тематику: стосунки, кохання, спосіб життя. Тому бажаючі можуть також приносити свої роботи на студентський форум.

Якщо ж у вас є якісь ідеї щодо проведення конкурсу, то ви можете долучитися до його організації та поділитися своїми пропозиціями. Генераторів ідей чекаємо за адресою: м. Мена, вул. Семашка, 8.

Коментарі закриті.