IMG_9057_642x482Студентський Форум Менщини цьогоріч планують провести 20 серпня на базі дитячого оздоровчого комплексу «Казковий-2», – повідомляє РДА.

Нагадаємо, що минулого року зібралося близько двох сотень молодих людей. Пісні, танці, гумор, відверте спілкування та студентська каша – все це створило незабутню атмосферу безтурботного студентського життя. Фото з минулорічної зустрічі можна побачити тут.

Цьогорічне запрошення:

Менський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді готується до проведення 15-го ювілейного студентського форуму Менщини

20 серпня 2016 року на базі дитячого оздоровчого комплексу «Казковий-2» знову зберуться близько трьохсот студентів, які дотримуються девізу «Розфарбуй цей світ у кольори любові».

Підвіз учасників до табору буде здійснюватися від пошти з 12.00 до 13.00.

В цей же час буде реєстрація учасників та видача сувенірів – блокнотів.

Цьогоріч всі традиції будуть перевернуті «з ніг на голову» та «доведені до абсурду». Учасники мають приїхати в абсурдних костюмах, за найцікавіші образи будуть суперподарунки – квитки на «Океан Ельзи».

Гостей зустрічатимуть «Фотозони» та багато інших несподіванок і сюрпризів.

Відкриття форуму о 13.00, яке поєднує урочисту частину та імпровізацію.

Продовжиться форум патріотичними, музичними, танцювальними, творчими та фото-квестами, флешмобами та майстер-класами (з 14.30 до 15.00), спортивним квестом (де все буде навпаки) (з 15.00 до 16.00).

Студенти відновлять «втрачену енергію» студентською кашею з сюрпризом (з 16.00 до 17.00 та продовжиться концертна програма імпровізаціями та театральними замальовками. Наприкінці буде феєрична дискотека.

Підвіз до Мени буде з 23.00.

За інформацією РЦ СССДМ

Коментарі закриті.