Уже одинадцятий рік поспіль районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді влаштовує студентський форум. Цього року студенти, абітурієнти, а подекуди і випускники радо зібралися на базі оздоровчого табору «Казковий».

Винуватців свята при вході вітали дівчата-барабанщиці у вишуканих костюмах. Відтак кожен відвідувач відчував себе поважним гостем. Крім того, студентів запрошували на форум всесвітньовідомі «зірки»: «Буранівські бабусі», «Леді Гага», «Джек Горобець» та «Елвіс Преслі».

Першокурсники пройшли таку собі посвяту в студенти: їх випробували вогнем, водою та мідними трубами. Щоправда, замість вогню вони наїлися цибулі, ноги намагалися не намочити, але традиційно пролізали трубою.

Гарний концерт, нескінченна кількість конкурсів та змагань були організовані для студентів. Звичайно, за участь у конкурсах учасники отримували цінні і дійсно студентські призи: зубну щітку, мило, віник, комп’ютерну мишку та інші.

Працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді влаштували флеш-моб: запальний молодіжний танок, до якого міг долучитися кожен. Привітати приїжджала також Студентська республіка, яка привезла з собою гру «Мафію» та фотоконкурс.

Як і кожного року, без традиційної каші не обійшлося: черга вишикувалася як у студентську столову, а багато хто й по добавку бігав.

Коментарі закриті.