«Стріт Воркаут» збирає кошти для облаштування спортмайданчикаМинулого року у Мені зародився рух «Стріт Воркаут». Його учасники займаються так званими вуличними тренуваннями –  виконують різноманітні гімнастичні вправи на перекладинах і брусах. А ще пропагують спорт і здоровий спосіб життя. Девіз руху: «Здорова краса без шкідливих звичок!»

– Молоді люди часто відпочивають з пляшкою пива та цигарками. Звідси – погіршення і фізичного, і психологічного здоров’я, – вважає активіст «Стріт Воркауту» Микола Булко. – Часто такий відпочинок закінчується ініціативами типу: «а давайте повалимо паркан» або «хто перший розіб’є каменем ліхтар».
На думку молоді, у районі дуже мало відкритих спортивних майданчиків. А ті, які є, знаходяться у занедбаному стані.

– У цьому році ми взяли участь у конкурсі міні-проектів Чернігівського освітнього центру «Ініціатива», – ділиться Микола. – Цей конкурс є частиною проекту «Активізація громадських ініціатив в Чернігівській області». За підтримки громадської організації «Менщина» ми розробили проект «Розвиток молодіжного спортивного руху «Стріт Воркаут Мена» і виграли конкурс. Тепер плануємо облаштувати спортивний майданчик на міському стадіоні, зокрема, встановити спеціальну гімнастичну перекладину, та провести районні змагання.

Реалізувати цю чудову ідею можна, якщо ініціаторів підтримають місцеві жителі, представники бізнесу та влади. За умовами конкурсу, Чернігівська громадська організація покриє частину фінансових витрат, якщо іншу частину візьмуть на себе самі меняни. Для реалізації потрібно зібрати в Мені мінімум 1530 гривень.

Про свою готовність допомогти вже заявили міська рада, відділ молоді та спорту райдержадміністрації, місцеві ЗМІ, районна рада ФСТ «Колос», громадські активісти та інші небайдужі люди. Скоро у місті будуть встановлені скриньки для пожертв.

– Зібрати кошти плануємо у травні – червні, а завершити проект – у липні, – каже Микола Булко. – Якщо вдасться отримати більшу суму, то гроші також підуть на облаштування спортивного майданчика. Про усі зібрані і витрачені кошти ми відзвітуємо у місцевих засобах масової інформації. Ми впевнені, що популяризація спортивних рухів і облаштування спортивних майданчиків допоможе покращити фізичне і духовне здоров’я молоді.

Щоб зробити добровільну пожертву на реалізацію проекту, слід внести кошти на такі реквізити: «ПриватБанк», номер рахунка: 29244825509100, МФО 305299, ОКПО 14360570, призначення платежу: для поповнення карти №4405 8858 2463 1060 (Булко Микола Анатолійович).

Зв’язатися з представниками руху можна за телефонами: 095-571-93-82 та 093-773-03-59. Адреса групи «ВКонтакті»: http://vk.com/mena_street_workout

Коментарі закриті.