Stolyne zupinka_500x375Цього тижня Стольне облетіла новина: учні 11 класу місцевої школи зібрали кошти, закупили на них жовтої і блакитної фарби і минулої суботи пофарбували автобусну зупинку в центрі села, перед тим прибравши біля неї купи сміття.

Ініціативу підтримали ще два класи: у неділю десятикласники зробили велике прибирання у парку біля пам’ятника полеглим землякам, а восьмикласники навели лад біля сільського музею і пофарбували там двері.

І все це діти зробили лише з власної ініціативи і за власним бажанням, без спонукання і контролю з боку батьків та вчителів. Навіть більше: тримали це в секреті до самого початку роботи. Як говорять самі 11-класники, їм допомагали лише класний керівник Олена Шаповаленко, мама однієї з учениць Олена Курдюк і Дмитро Сердюк – хлопець, небайдужий до розвитку рідного села.

Вчинок школярів отримав широкий резонанс. І не лише в селі. Колишні стольненці телефонують родичам, висловлюючи своє захоплення – через інтернет про це дізналися вже по всій Україні.

Коментарі закриті.