змагання з вільної боротьбиНа базі менського міського стадіону «Колос» юні спортсмени області демонстрували свої вміння у відкритому турнірі з вільної боротьби, присвяченому пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів. Змагалися сто борців із Менщини, Сосницького та Щорського районів, а також з Чернігова і Ніжина. У турнірі взяли участь юнаки 2000 року народження та молодші.

Учасників змагань привітали представники Менської територіальної організації воїнів-афганців Микола Пустовойт, Анатолій Роговий, Петро Баглай та Ігор Василенко. Вони коротко розповіли про події минулої війни, а Анатолій Роговий виконав під гітару пісню, в якій, мов наяву, відлунювали посвист злого вітру в афганських горах і автоматні черги. Усі присутні пом’янули загиблих воїнів хвилиною мовчання.

У ході п’ятигодинних змагань визначилися 16 переможців у різних вагових категоріях. Шість золотих медалей вибороли і наші спортсмени: Ярослав Аксьоненко з Жовтневого та жителі райцентру Дмитро Дорошенко, Антон Ілляшик, Валентин Василенко і Олександр Романець. В активі нашої команди також два «срібла» і п’ять бронзових відзнак.

Воїни-афганці нагородили лідерів змагань призами та вимпелами.

Почесну грамоту за волю до перемоги отримав менянин Олександр Санніков, а за найкращу техніку виконання – щорсівець Денис Лайко. Єдину представницю прекрасної статі серед спортсменів-борців щорсівчанку Анастасію Бригінець було відзначено в номінації «Наймолодший учасник змагань».


Коментарі закриті.