На базі навчальних закладів Менського району проведено заняття з педагогічної практики для слухачів курсів підвищення кваліфікації, директорів шкіл та МНВК області.

Захід відбувся 27 вересня за ініціативи обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського. Делегацію супроводжували представники відділу освіти райдержадміністрації.

Гості відвідали Степанівський МНВК – ресурсний центр профільного та професійного навчання учнів району, де оглянули матеріально-технічну базу закладу. Керівник закладу Леонід Шестаковський проінформував присутніх про організацію професійного навчання старшокласників та дієву профорієнтаційну роботу з учнями шкіл району.

Директори побували також і у Стольненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, де познайомились з особливостями організації начально-виховної роботи в закладі, учнівського самоврядування, здобутками учнів на Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах. Присутні із захопленням прослухали виступ Олени Шаповаленко, викладача біології, учителя-методиста, про науково-дослідницьку роботу з учнями, підготовку їх до олімпіад та друк власних матеріалів у періодичних виданнях.

Керівники гуртків та їх вихованці презентували свої творчі здобутки та практичні вміння.

Коментарі закриті.