DSC02102Цей куточок міського парку віднедавна виглядає наче після землетрусу. У міськраді обіцяють, що найближчим часом тут все розчистять та збудують новий павільйон. Фото автора.

Нарешті снігові кучугури зникли. Наче і не було тих заметів, що так ускладнювали життя. Проте руйнацію, яку спричинила небачена кількість снігу, можна спостерігати і досі.

Простояв 20 років

У міському парку ім. Т.Г.Шевченка колишній атракціон з машинками повністю похований під уламками навісу, який не встояв перед сніговою навалою та завалився ще у лютому цього року. Чому так сталося та якою буде подальша доля цього майданчика, розповів «Нашому слову» заступник міського голови Іван Дубина.

– Як відомо, атракціон з електромашинками не працює вже понад чотири роки. До того, як їх завезли до нас, ті машинки вже були у використанні, їхній ресурс давно вичерпаний, – каже Іван Павлович. – Останні кілька років споруда використовувалася як складське приміщення, де зберігалися сміттєві контейнери та робочий інвентар працівників служби благоустрою міста. Те, що навіс, побудований ще в кінці 80-х років минулого століття, може не витримати тиску товстого шару снігу, ми бачили, але зробити нічого не могли. Матеріал, з якого було зроблено дах павільйону, занадто тонкий і про те, щоб залізти нагору та поскидати сніг, не могло бути і мови.

Розберуть після «дідів»

Одразу після того, як сніг зійшов, сили служби благоустрою були кинуті на прибирання центру міста та упорядкування місць поховань. Згідно з рішенням міськвиконкому з 1 по 30 квітня проходить місячник благоустрою.

– Після поминальних днів зруйновану споруду розберуть, – запевняє Іван Дубина, – замість неї збудують новий павільйон, стійкіший та менший за габаритами.

Каруселей не буде

Що ж до інших дитячих атракціонів, розташованих у міському парку, то їхня доля виглядає досить похмурою. Надія на те, що «сонечко», дитяча залізниця чи гойдалки найближчим часом забавлятимуть малюків, наразі досить примарна. Як пояснив заступник мера, ще кілька років тому спеціальна комісія заборонила використовувати всі наші атракціони через застарілість. Для того, щоб їх замінити, грошей поки нема. Відновити та отримати дозвіл на використання гойдалок та інших забав – для міської влади завдання фінансово не підйомне.

Коментарі закриті.