прокуратураПротягом першого півріччя 2016 року до Менської місцевої прокуратури надійшло 421 звернення, вирішено 244, задоволено – 12. До інших відомств направлено 175 звернень.

На особистому прийомі прийнято 172 громадян, з них керівником прокуратури – 38.

Найбільше звернень надійшло та вирішено з питань досудового розслідування – 78, кримінально – виконавчого законодавства – 38, додержання законодавства при виконанні рішень судів та інших органів – 8, представництва інтересів громадян та держави в суді – 5, надання правової допомоги – 2.

Задоволено 7 звернень з питань нагляду за додержанням кримінально-виконавчого законодавства, 4 – з питань досудового розслідування та 1 – з інших питань.

Так, за результатами розгляду звернень засуджених щодо незаконного накладення дисциплінарних стягнень, прокуратурою внесені вказівки з вимогою їх скасування. Також на виконання вказівок прокуратури відносно засуджених застосовувалися пільгові норми.

На розгляд протягом першого півріччя 2016 року до прокуратури надійшло 2 інформаційні запити. Зокрема, задоволено з продовженням строку розгляду запит про надання інформації щодо розгляду попередніх звернень запитувачів. У задоволенні запиту про надання копій документів відмовлено. Відмову оскаржено до Менського районного суду, а також до Київського апеляційного адміністративного суду. В задоволенні скарг також відмовлено.

Коментарі закриті.