«Стань донором –  врятуй життя солдату!»
Пункт переливання крові: медсестра Ксенія Москаленко проводить забір крові у 55-річного Михайла Іллєнка, донорський стаж якого вже досяг 35 років. Михайло Михайлович знає ціну крові, бо сам – колишній афганець, а його син нині перебуває в зоні АТО.

Під такою назвою в Менській цент­ральній райлікарні 11 лютого з ініціативи «Менської сотні» пройшла акція по здачі донорської крові для бійців АТО. В акції взяли участь 39 донорів, здано понад 14 кг крові.

– Ми готувалися до цього заходу, – розповів головний лікар району Петро Хомрач. – У пункті переливання кров збирається в спеціальні пластикові пакети з відповідним консервантом. Раніше пакетами нас забезпечувала обласна станція переливання крові, у цьому ж році довелося закуповувати їх за кошти лікарні, по 102 гривні кожен.

Щоб зменшити чергу, визначили необхідних фахівців. Але за нинішніми вимогами в процесі забору крові від донора її кількість зважується на високоточних електронних вагах. Ваги у нас лише одні, тож це трохи сповільнювало процедуру.

Але загалом акція пройшла нормально, вже наступного дня вся здана кров була відправлена до обласної станції переливання з відповідним листом, де вказано, що вона призначена для бійців АТО.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;We can see here, people living in camps, there’s 1One of the most well known motion picture producers in the world, Disney founded a production company.prada glasses

Coach Urban Meyer shifted Hall to H back, a hybrid running back/receiver, to take advantage of his catching skills.black timberland boots

“From there it just blossomed,” Heaney, the camp’s program coordinator, said of the camp’s literacy program.mulberry outlet

Explore the prices, people and lifestyle that’s on offer.cheap ray bans
1N (USP grade, VWR, Canada).mulberry outlet uk
I graduated from USC with a major in Spanish and a minor in journalism.mulberry outlet uk
Timing and rhythm are extremely important.cheap ray bans sunglasses
mulberry outlet uk

Коментарі закриті.