– Від голови правління ВАТ «Будівельник-84» 13 жовтня надійшло повідомлення про те, що напередодні невідомі особи у вечірній час на території товариства розкомплектували трансформаторну станцію. У ході проведення оперативно-розшукових заходів було встановлено, що дану крадіжку здійснили раніше судимі жителі Мени.

– Житель Березни 14 жовтня, перебуваючи за кермом власного автомобіля «Волга», порушив у центрі селища правила дорожнього руху та виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся зі скутером. У результаті ДТП водій скутера отримав перелом ноги.

– До реанімаційного відділення центральної райлікарні 15 жовтня потрапила жителька Семенівки з отруєнням речовиною «Ратибор».

– Житель Мени 16 жовтня подав заяву до райвідділу міліції про те, що в міському кафе «Пельменна» у нього з кишені штанів зникли гроші в сумі 400 грн.

– Від чергової медсестри центральної райлікарні 16 жовтня надійшло повідомлення про те, що на лікування потрапив житель Дягови із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку. Зі слів останнього, тілесні ушкодження отримав від невідомих осіб.

– У ході патрулювання співробітниками райвідділу міліції було затримано та доставлено до райвідділу для проведення особистого огляду жителя Мени, у якого було виявлено та вилучено насіння рослинного походження, за зовнішніми ознаками схоже на коноплю. Речовину направлено на експертизу.

– До центральної райлікарні за медичною допомогою звернувся чоловік з ранами обличчя. Як пояснив останній, його покусав собака у Величківці.

– Працівниками міліції в ході проведення відпрацювання 17 жовтня в господарстві жителя Стольного виявлено та вилучено обріз нарізної гвинтівки.

За інформацією райвідділу УМВС України в Чернігівській області.

Коментарі закриті.