* У жителя Макошине невідомі в ніч на 28 квітня вкрали з будівлі літньої кухні мопед марки «Альфа». Тієї ж ночі злодії намагалися проникнути до приватного магазину в Ушні. У жителя Стольного 3 травня незнайомі поцупили обприскувач, а у мешканця Синявки – консервацію з погреба.

* Приватний підприємець, жителька Києва, поскаржилася до міліції, що з її нежилого будинку в Ушні викрадено кухонний столик, батареї та труби опалення.

* Неприємний, але цікавий збіг: після двадцятої години 1 травня до хірургічного відділення ЦРЛ один за одним потрапили троє семирічних менян зі схожими травмами. У всіх було діагностовано перелом обох кісток передпліччя, тільки у кого – лівого, а у кого – правого. Матері усіх травмованих стверджують, що хлопці отримали переломи через власну необережність, упавши у себе вдома. Варто додати, що усі потерпілі живуть у різних кінцях міста.

* Жителька Чапаєвки, проколюючи гуму, натомість проколола живота й опинилася у лікарні. А житель Ленінівки, упавши з воза, отримав забій грудної клітки й переломи двох ребер. Мешканець Миколаївки зламав підколінник, упавши з велосипеда.

За даними РВ УМВС України в Чернігівській області.

Коментарі закриті.