У результаті влучання розряду блискавки в негосподарську будівлю, розташовану в хуторі Дереповка, 22 липня виникла пожежа. Вогнем знищено покрівлю будинку по всій площі, повідомили «Нашому слову» у райвідділі УМНС України в Чернігівській області.

Також 23 липня сталася пожежа в житловому будинку мешканця Киселівки. У результаті вогнем знищено покрівлю будинку та пошкоджено стіни.
*   *   *
Протягом червня – липня відділенням з питань наглядово-профілактичної діяльності райвідділу УМНС були проведені перевірки протипожежного стану сільськогосподарських об’єктів. Встановлено, що протипожежний стан більшості об’єктів знаходиться в незадовільному стані.

Райвідділ УМНС нагадує, що усіх механізаторів та осіб, що беруть участь у збиранні врожаю, необхідно навчити та провести інструктажі з правил пожежної безпеки під час жнив.

Необхідно провести огляд технічного стану зернозбиральної техніки, особливу увагу звернути на пожежонебезпечні місця механізмів, забезпечити первинними засобами гасіння пожежі, надійними іскрогасниками.

Усі хлібні поля в місцях їх прилягання до лісових масивів, доріг треба обкосити і оборати смугою завширшки не менше чотирьох метрів.

Категорично забороняється спалювання стерні, поживних залишків і розведення багаття на полях.

Коментарі закриті.