1 грудня міський голова Геннадій Примаков  підписав договір на виконання робіт по реконструкції системи вуличного освітлення (1 черга), в тому числі по заміні 124 світильників з директором ТОВ “Промінвестбуд Славутич” Ольгою Савченко.

Під час підписання також був присутній директор команди проекту по реконструкції вуличного освітлення Андрій Дуплечев.

Нагадаємо, що згідно результатів конкурсного відбору на вибір генерального підрядника для забезпечення виконання комплексу робіт по розробленому проекту РП «Вуличне освітлення м. Мена – реконструкція», що реалізується в рамках Проекту Європейської Комісії: «Модернізація системи вуличного освітлення міста Мена», по програмі «Регіональна програма сусідства – сталі урбаністичні демонстраційні проекти на сході» (СУДеП), що фінансується Європейською комісією за Грантовим контрактом ENI/2014/342-303 від 25.03.2015 р. і передбачає демонтаж існуючих 124 світильників та закупівлю і монтаж нових LED світильників із заміною кабельних ліній, переможцем визнано ТОВ «Промінвестбуд Славутич».

3 коментарі

 1. valiko сказав:

  А як Вам це??
  За повідомленням “Наші Гроші”, Управління капітального будівництва Чернігівської міськради 20 вересня 2013 року за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ «Промінвестбуд Славутич» на будівництво тролейбусної контактної лінії по вул. 50 років ВЛКСМ за 9,19 млн гривень.
  Згідно з техзавданням на вказаній вулиці повинні розібрати старі 86 опори, поставити 99 нових, прокласти 3,8 км контактної мережі, облаштувати зовнішнє освітлення, реконструювати світлофори і поставити один новий, також зробити нові зупинки громадського транспорту.
  Поки що термін завершення будівництва призначений на кінець наступного року, однак за умови повного фінансування роботи можуть закінчити впродовж трьох місяців.
  Фірму «Промінвестбуд Славутич» заснувала й очолює Ольга Савченко. Єдиний тендер, який за останні п’ять років вигравала фірма – реконструкція електромережі в гуртожитку за 1,11 млн грн. цього року.
  Єдиним конкурентом фірми було ДП «Чернігівська мехколона» ПАТ «Київсільелектро» Найбільшим акціонером «Київсільелектро» з 18% є голова правління компанії Василь Іванчук. За останні п’ять років компанія та її дочірні фірми отримали державні підряди на суму понад 0,5 млрд грн.
  У червні цього року місцеві ЗМІ повідомляли, що вартість будівництва тролейбусної лінії може бути завищеною. Оскільки лінія на одній половині вулиці вже прокладена, а на іншій половині вже встановлені стовпи для її облаштування. При цьому на роботи саме по прокладанню лінії планували виділили 3,11 млн грн., натомість тролейбусна лінія «з нуля» такої ж протяжності по вул. Незалежності три роки тому обійшлася в 2,5 млн. грн.
  Разом з народним депутатом Лесею Оробець ми:
  1. ОСКАРЖИЛИ цю закупівлю Голові Державної фінансової інспекції України Андрєєву П.П.. Виконуючий обов’язки Голови Костюшко В.В. повідомив, що територіальному органу доручено здійснити перевірку процедури закупівлі. Голова Держфінінспекції України в листі від 25.12.2013 року вказав, що за результатами розгляду тендерних документів виявлено ряд порушень. Замовнику було надіслано запит про розірвання договору закупівлі. Проте останній відмовився. Наразі, контролюючий орган проводить перевірку відповідно до Порядку. Також, в листі зазначено, що в жовтні-листопаді 2013 року працівник Держфінінспекції в Чернігівської області залучався до перевірки Службою безпеки України. Про подальші результати нас поінформують. У листі від 28.04.2014 р. Голова ДФІУ Гордієнко М.Г. повідомив, що у ході перевірки виявлено ряд правопорушень законодавства у сфері державних закупівель, зокрема щодо документації конкурсних торгів, також було визнано пов’язаними особами 2 учасників торгів. У ході повторних торгів також здійснено правопорушення – передбачено можливість залучення супідрядної організації, що суперечить законодавству. Замовнику надіслано вимоги щодо усунення правопорушень. На голову комітету з конкурсних торгів складено протокол про адміністративне правопорушення за ст. 164-14 КУпАП.
  2. ОСКАРЖИЛИ цю закупівлю Прокурору Чернігівської області Говорусі М.М.

  ПРОКУРОР ОБЛАСТІ ПОВІДОМИВ, ЩО ЧЕРНІГІВСЬКИМ МІСЬКИМ ВІДДІЛОМ УМВС В ОБЛАСТІ ВНЕСЕНІ ВІДОМОСТІ ДО ЄДИНОГО РЕЄСТРУ ДОСУДОВИХ РОЗСЛІДУВАНЬ ЗА ОЗНАКАМИ ЗЛОЧИНУ ПЕРЕДБАЧЕНОГО Ч.1 СТ. 366 КРИМІНАЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ(СЛУЖБОВЕ ПІДРОБЛЕННЯ), ЗА ЯКЕ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ ОБМЕЖЕННЯ ВОЛІ ДО 3 РОКІВ.
  Ми контролюємо хід досудового розслідування тому написали відповідне звернення. Начальник Чернігівського МВ УМВС України в Чернігівській області Парфентьєв В.М. в листі від 19.02.2014 року зазначив, що досудове розслідування наразі триває. Здійснюється слідчим Антоненко І.М. за процесуальним керівництвом Коваленко Л.М.
  3. Залучившись підтримкою Віктора Чумака, ЗВЕРНУЛИСЬ до Прокуратури Чернігіської області з повідомленням про виявлені Держфініспекцією порушення при здійсненні державної закупівлі та з проханням провести фактичну перевірку стану виконання робіт.
  Прокурор Чернігівської області Стеценко В. в листі повідомив, що Управління капітального будівництва Чернігівської міськради та ТОВ «Промінвестбуд Славутич» 02.06.2014 року розірвали договір підряду щодо будівництва дорогої тролейбусної лінії. Станом на момент розірвання договору роботи не проводились та оплата не здійснювалась. Тепер намагатимемось притягнути винних осіб до відповідальності. Прокурор також додав, що досудове розслідування наразі триває. Станом на 19.06.2014 року призначені судово-почеркознавчі експертизи.

 2. Олексій Прищепа сказав:

  А можно поцікавитись яка марка і ціна отих нових LED світильників.

 3. Adolph сказав:

  Відкати, всюди відкати. Всім жити хочеться, всім мало. Тому треба красти. А дурні європейці нам ще й гроші дають.