З 1 січня 2010 року в Україні була введена державна реєстрація мопедів. Також діючим законодавством передбачена спрощена процедура (без надання документів про правомірність придбання) державної реєстрації мопедів, які були придбані до 23 грудня 2009 року. У квітні 2011 року першу реєстрацію мопедів за спрощеною процедурою зробили безстроковою – відповідно до постанови Кабміну. Про це «Нашому слову» повідомив начальник Менського відділення РЕР (підпорядкованого УДАІ) при УМВС України в Чернігівській області Святослав Тібеж.

Тож для реєстрації за спрощеною процедурою мопеда (категорії А1, об’ємом двигуна до 50 кубічних сантиметрів), придбаного до 23 грудня 2009 року, власник повинен надати до Менського реєстраційно-екзаменаційного відділення ДАІ заяву та висновок експерта-криміналіста з дослідження ідентифікаційних номерів транспортного засобу та визначення об’єму двигуна. Експертиза проводиться за адресою: м. Мена, вул. Жовтнева, 85-А.

Співробітники Менського РЕР проводять перевірку, за результатами якої приймають рішення про реєстрацію мопеда, про що повідомляють власнику транспортного засобу.

Для реєстрації мопедів, придбаних після 23 грудня 2009 року, а також двоколісних механічних транспортних засобів з робочим об’ємом двигуна 50 кубічних сантиметрів і більше необхідно надати такі документи: довідку-рахунок, вантажно-митну декларацію, сертифікат відповідності.

Мітки:

Коментарі закриті.