Що потрібно робити, щоб у вас не пограбували квартиру, не вкрали велосипед чи машину, не зґвалтували дитину? Звісно, розвивати суспільну культуру, вдосконалювати правоохоронну систему та звільнятися від примітивних і зловлених на зловживаннях посадовців.

 

 

Але можна й по іншому – обирати в президенти двічі несудимих, на посади голів громад – зловлених на хабарництві тощо. А що потім? Що, приміром, робити нам, менянам, коли ми чи наші сусіди постраждаємо від злочинців? Іти в альтанку на менському болоті і, сидячи в ній, згадувати злим словом Геннадія Примакова, котрий тих альтанок набудував за суспільний кошт замість того, щоб придбати поліції відеокамери? Хто не хоче йти на болото, може посидіти, подумати про вірність свого вибору на лавочці в центрі, з котрої вже повідкручували дощечки.

Немає в Примакова достатньо грошей на поліцію, із запрошених начальником поліції 150 тисяч на відеокамери, виділили лише 77…

Втім, є суттєві претензії і до ГУНП в Чернігівській області. Особливе занепокоєння викликає здатність якісно працювати з кадрами. Схоже, в області вважають, що чим частіше вони міняють начальників поліції в Мені, тим краще. А хто ж робив свою справу та ще й керував відділом у той час, коли одного начальника звільнили, а іншого ще не прислали? Мирослав Усік, справжній професіонал, керівник слідчого відділу. На жаль, стиль керування поліцією в Чернігівській області призвів до того, що Мирослав Володимирович перевівся в іншу область, тепер керує слідством в Славутичі.

Сумно…

Оце й думаю, кому й навіщо потрібно послаблювати кадри й структури в нашому районі? Невже радикали перекинулися з протидії створенню в Мені Госпітального центру на руйнування поліції? Не виключено, особливо враховуючи те, що головою постійної комісії обласної ради з питань законності та правопорядку є радикал Василь Леоненко.

До речі, з’явилася нова інформація про те, як радикали дбають за благо суспільства, ось черговий матеріал про те, як нардеп-радикал Олег Купрієнко дбає про пенсіонерів.

Коментарі закриті.