В справі Примакова Гайдукевича під час судового засідання 15 березня 2017 року представник обласної прокуратури знову заявив відвід судді. Справа в тому, що обласна прокуратура не вірить в об’єктивний розгляд справи в Менському районному суді і намагається добитися того, щоб справу розглядали в іншому суді, приміром, міста Чернігова.

 

 

 

Прошу до перегляду:

 

3 коментарі

 1. patriot2013 сказав:

  Хто ж саме проплачує розїзні в Сосницю, Чернігів пану Сергію Трегубенко та за відео зйомку. І який у нього інтерес. Можливо хоче, щоб Валерій Гайдукевич йому заплатив, за те щоб він відстав. Коли ж саме будуть судити хабарників, яких спіймали на гарячому в районній адміністрації. Чомусь пан Сергій за це ні слова. І не проводить відео зйомки

  • Сергій Трегубенко сказав:

   Депутат обласної ради, голова постійної комісії з етики ховається за погонялом patriot2013. Про що можна говорити з людиною в котрої немає гідності навіть підписати своє власним ім’ям?
   Вибачаюся, але для мене це рівень “нижче плінтуса”.

  • Хтось сказав:

   всім прівєт. Васю, про що ти мелеш? Не було кримінального впровадження що до хабарнийтва про яке ти бредиш. Поспішив твій Купрієнко з Фейсбуком.