Споживачам електроенергії та газу доводиться миритися з досить невигідними для них «Правилами користування». Бо куди подінешся? Не виконаєш приписів, заплативши до того ж чималі гроші, –відключать від постачання. Інших надавачів подібних послуг у районі немає.

До Сосниці й назад – за 160 гривень?

Жителів багатоквартирних будинків у Мені вже з осені почали «ощасливлювати» працівники газової служби: на під’їздах з’явилися оголошення про те, що у кожній квартирі конче необхідно перевірити димохідні канали та отримати відповідні акти перевірки. Інакше від газу помешкання буде відключене. Здавалося б, такі попереджувальні заходи є виправданими. Але!

По-перше, таку перевірку, як з’ясували власники квартир, може виконати спеціаліст, котрий мешкає аж у Сосниці, і черга до нього – ого-го! Як розповіли мешканці однієї з багатоповерхівок міста, на транспортні витрати цього спеціаліста потрібно заплатити 160 гривень, за перевірку однієї точки – ще 42 гривні. Цікаво, невже той спеціаліст кожен папірець у Сосницю окремим транспортом везе? Відстань до цього населеного пункту не така й велика, щоб стільки бензину витратити.

На усю процедуру перевірки і виготовлення актів газовики виділяють аж… 14 днів. Як це реально викона- ти? Жителі багатоквартирних будинків розгубилися і звернулися по допомогу до газети. Бо без газу лишитися бажаючих нема.

Ми спробували взяти коментар у начальника Менського району по газифікації та газопостачанню Сосницького управління газового господарства Володимира Бобира. І заодно з’ясувати ситуацію з узаконенням нещодавно введених у експлуатацію газових приладів. Адже Меною ширяться чутки: ходять газівники і перевіряють, чи зареєстровані у хаті нещодавно придбані котел, плита. Як ні – готуй кількасот гривень і мандруй до Сосниці, викликай спеціаліста, морочся з виготовленням відповідного документа. Приміром, одній моїй знайомій уся ця катавасія з котлом, двома плитами і перевіркою димоходу коштувала 350 гривень і кілька витрачених днів.

Оскільки Володимир Бобир надавати газеті будь-які пояснення відмовився, довелося відправляти до Менського району по газифікації та газопостачанню офіційний запит. Тож чекаємо відповіді.

Заступилася «гаряча лінія»

З енергетиками у споживачів, на щастя, склалися більш партнерські відносини. Зокрема, не таким «драконівським» є підвищення тарифу: зекономив у нинішньому місяці – менше й заплатиш, ніяких тобі лімітів і пов’язаних з ними обрахуваннями середньорічних норм споживання.

Валерій Василенко вже багато років користується трифазним лічильником, тоді підключення такого приладу коштувало зовсім смішну суму.

Однак і з РЕМівцями не усі доходять згоди. Приміром, менянин Валерій Василенко не погодився з отриманим від Менського району електричних мереж приписом. У чоловіка в господі вже чверть віку встановлені два лічильники. А в приписі, надісланому енергетиками, була вимога в місячний термін перевести споживання електроенергії на один прилад.

Справді, у «Правилах користування електричною енергією для населення» сказано: «В квартирах або інших об’єктах споживача, розташованих за однією адресою, встановлюється один прилад обліку незалежно від кількості господарських будівель». У разі невиконання припису Валерія Василенка попередили: його господа буде відключена від електропостачання, повторне підключення – за рахунок споживача. Про те, що для виконання цього припису РЕМ направляє до Василенка спеціалістів – ні слова.

Валерій Федорович обурився: то він повинен самостійно відключати лічильник? Лізти у трансформаторну будку, вимикати електропостачання? Чи запрошувати РЕМівців? Тож чоловік вирішив піти іншим шляхом – зателефонував на урядову «гарячу лінію». І отримав таку відповідь з ПАТ «Чернігівобленерго»: «Відповідно до абзацу другого пункту 9 Правил користування електричною енергією для населення, затвердже- них Постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 1999 р. № 1357 (1357-99-п) (далі – Правила), у квартирах або інших об’єктах споживача, розташованих за однією адресою, встановлюється один прилад обліку незалежно від кількості господарських будівель.

Разом з тим, відповідно до частини першої статті 58 Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують відповідальність особи. Таким чином, якщо існуюча схема була обладнана згідно з вимогами чинних на той час нормативних документів і експлуатувалася до набрання чинності Правил із застосуванням двох приладів обліку, то переобладнання такої схеми обліку за взаємною згодою сторін не є обов’язковим».

Тож у господі Валерія Василенка й досі два лічильники. Хоча йому, каже, вистачило б і одного – трифазного.

А у РЕМівців, звісно, свої аргументи. За словами директора РЕМ Сергія Аношка, правила на те й запроваджують, щоб їх виконувати:

– Якщо «Правила користування електричною енергією для населення» вимагають, щоб за однією адресою функціонував один прилад обліку, то цих норм потрібно дотримуватися. А добився чоловік особливих умов для себе – нехай користується…

Окрім того, за словами заступника директора РЕМ Романа Гамениці, «Правила користування електричною енергією для населення» виписані недосконало. З одного боку, вони вимагають, щоб за однією адресою був розміщений один прилад обліку електроенергії. А з іншого боку – там не вказано, за чий рахунок і якими засобами це повинно виконуватися. Тобто, внутрішньобудинкові роботи район електричних мереж не повинен виконувати. На сьогодні по району до 90 відсотків споживачів, котрі отримали приписи про приведення у відповідність до правил приладів обліку, виконали їх без проблем. Лише з одним споживачем вийшла така конфліктна історія…

Мітки:

Коментарі закриті.