16 червня в Чернігові відбулися ХVІІ літня обласна спартакіада серед державних службовців обласної, районних державних адміністрацій і працівників органів місцевого самоврядування.

 

Цьогоріч рекордна кількість команд держслужбовців – 28 – вступила у боротьбу за право сформувати зі своїх учасників збірну, яка представлятиме Чернігівщину на Всеукраїнській спартакіаді.

 

У напруженій боротьбі в командних видах – міні-футбол, волейбол, перетягування канату та індивідуальних – шахах, шашках, настільному тенісу збірна команда Менського району сформована з представників підрозділів Менської районної державної адміністрації, Покровської, Макошинської, Слобідської, Блистівської, Данилівської, Киселівської та Куковицької селищних та сільських рад на чолі з першим заступником голови Менської райдержадміністрації Сергієм Мурованим, який безпосередньо стояв на воротах нашої збірної, та заступником голови райдержадміністрації Миколою Петрушенко показала видовищну гру та високі результати, набравши 318 балів та увійшовши до 10-и кращих команд нашої області.

 

Видовищну гру та основну кількість очок (111 балів) нашій збірній принесла саме футзальна команда Менського району, яка упродовж змагань не програла жодного матчу! Поступившись у фіналі лише команді Чернігівського району з рахунком 3:2! Наші футболісти, обігравши в першому і другому турі команди м. Чернігова з рахунком 4:1 та Куликівського району – 3:0, провели напружений півфінал з командою Ічнянського району, де переможець визначився лише по післяматчевих пенальті – наш воротар відмітився двома сейвами, а в.о.старости смт. Макошине Роман Коваленко довів серію пенальті до логічного завершення!

 

Сам фінал пройшов на високих темпах гри, включаючи і травми, і здобутки для нашої команди.

 

Слід відмітити, що вже традиційно на високому рівні проявили себе команди з шахів і шашок нашого району, де завдяки зусиллям Юрія Дорошенко, Олени Клименко, Олександра Мозирко та Оксани Скирти, принесли команді – 72 бали.

 

Дякуємо за участь представникам команд настільного тенісу, волейболу і перетягуванню канату за видовищну гру та загальний результат.


 

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

Мітки: ,

Коментарі закриті.