Скарбниця нашої держави потребує стабільного надходження коштів, адже вчасна сплата податків допоможе вистояти у нелегкий час, забезпечити виконання соціальних гарантій. Рівномірне наповнення бюджетів усіх рівнів гарантує вчасні стипендії, зарплати працівникам бюджетної сфери, пенсії та інші соціальні виплати. А від своєчасної сплати податків та зборів до місцевих бюджетів залежить добробут громад міст та селищ.

Шановні платники, пам’ятайте про важливість вчасного розрахунку з бюджетами. Наявність податкової заборгованості не лише негативно впливає на імідж платника податків, але й порушує права громадян, позбавляючи державу джерел фінансування різноманітних потреб суспільства.

Платники повинні не тільки не порушувати законодавчо встановлені терміни сплати, але і забезпечувати наповнення дохідної частини бюджету. В цьому мають бути зацікавлені не лише ті верстви населення, які залежать від бюджетного фінансування, але й самі платники податків. Адже вони матимуть можливість своєчасно одержувати з бюджету відшкодування податку на додану вартість, зокрема, в автоматичному режимі.

Отже, нагадуємо усім суб’єктам господарювання про необхідність своєчасної та рівномірної сплати податків!

Коментарі закриті.