На Чернігівщині майже 12 тисяч суб’єктів господарювання – податкових агентів – перераховують військовий збір, який запроваджений з серпня цього року. Його ставка – 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.

Об’єктом оподаткування є доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або виплат і винагород, які нараховуються, виплачуються чи надаються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами А також – виграші в державну та недержавну грошові лотереї, виграші, отримані від організатора азартної гри.

Платниками військового збору є фізичні особи-резиденти, що отримують доходи як із джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи та фізичні особи-нерезиденти, що отримують доходи із джерела їх походження в Україні, а також податкові агенти.

По Чернігівській області надходження військового збору до державного бюджету за серпень-листопад склали 31,5 млн. грн. Це, до речі, 2,1 відсотка в структурі наповнення загального фонду держбюджету. Найбільше сплачують податкові агенти, які перебувають на обліку в ДПІ у м.Чернігові, Прилуцькій, Ніжинській, Бахмацькій, Варвинській, Корюківській ОДПІ.

Проведений аналіз фонду оплати праці в області. Згідно з даними обласного управління статистики, заборгованість із виплати заробітної плати на 1 жовтня 2014р. становила 21 млн.грн. За умови її поступового погашення, будуть забезпечуватись додаткові надходження до державного бюджету і військового збору. Тож очікувані надходження збору у грудні – 9,5 млн.грн.

Варто сподіватися, що платники військового збору усвідомлюють, що їх висока платіжна дисципліна робитиме свою справу у наближення миру. Адже цей збір використовується на потреби армії, зокрема, на проведення антитерористичної операції на сході України.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Health Services Management Centre

As joint head of the commissioning workstream at the Health Services Management Centre Iestyn leads a programme of research and development that has a national and international profile(‘It’s Still a Man’s World’)

Prarthana trounced Sara Mansoor 6 1, 6 0 in the first singles match of the day and then Ankita, India’s top singles player, sealed the issue with an equally dominating 6 0, 6 1 win over Ushna Suhail.cheap ray bans sunglasses
Because exercise promotes the production of these proteins, our skin is more hydrated, better protected and more resistant to wrinkling and warding off skin maladies.borse alviero martini

The brand was only available online a revolutionary concept at the time but quickly grew a loyal following.mcm bags
Grande Prairie man’s disappearance now considered a homicide

The RCMP is now treating the disappearance of a 25 year old man from Grande Prairie as a homicide investigation.hollister online shop deutschland
And it an impressive attribute.michael kors bags sale uk
alviero martini outlet

Коментарі закриті.