Співробітники СБУ викрили групу, яка продавала зброю і вибухівку
Вилучена зброя.
У Чернігівській області співробітники СБУ спільно з працівниками міліції та прокуратури викрили та припинили протиправну діяльність групи осіб, які налагодили незаконне відновлення та збут вогнепальної зброї, бойових припасів до неї і вибухових речовин на території Чернігівської та Київської областей.

За повідомленням прес-групи УСБУ в Чернігівській області, було встановлено, що кримінальним «бізнесом» керував 51-річний мешканець Прилук. До цієї протиправної діяльності він залучив ще двох спільників, місцевих мешканців.

Зловмисники скуповували непридатну до використання зброю, яку у подальшому, за допомогою спеціального обладнання, реставрували, відновлювали бойові властивості та продавали зацікавленим особам.

Співробітники СБУ затримали торговців під час чергової реалізації 20 набоїв до револьверу та чотирьох тротилових шашок.

Загалом в результаті проведення оперативно-розшукових заходів та слідчих дій з незаконного обігу було вилучено чотири пістолети, понад 130 набоїв до вогнепальної зброї та близько двох кілограмів тротилу.

За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Наразі матеріали розслідування у кримінальному провадженні спрямовано до суду.

Прес-група УСБУ в Чернігівській області нагадує, що в управлінні продовжує діяти телефон довіри – 676-208. За цим номером громадяни можуть повідомити інформацію про ознаки підготовки та вчинення злочинів, факти порушення чинного законодавства з боку посадових осіб органів місцевого самоврядування, військовослужбовців, державної виконавчої служби, працівників правоохоронних та контролюючих органів.

Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки будуть ухвалені відповідні рішення. Телефон довіри працює цілодобово.

Коментарі закриті.