Відбувся творчий звіт музичної школи. Щирими і тривалими оплесками зустріли глядачі хор навчального закладу. Неперевершено виступили оркестри народних інструментів і духовий. Ансамблі скрипалів, бандуристів, юних барабанщиць, «Співоча пташка», «До-мі-сольки», жіночий вокальний ансамбль підкорили глядачів.

У всіх виступах відчувалися професійна підготовка учасників концерту викладачами школи і висока сценічна відповідальність музикантів і солістів.

Як завжди, на високому рівні виступили Костя Примаченко, Світлана Степанова, Аліна і Юлія Деденови, Влад Гапоненко, Даша Омеляненко та інші.

Начальник відділу куль­­тури і туризму РДА Петро Тищенко щиро вітав учасників концерту, а бандуристкам сестрам Деденовим вручив почесні грамоти відділу культури і туризму.

Директор музичної школи Віталій Москальський привітав з ювілейним днем народження колишнього керівника музшколи Олексія Багмута і побажав йому довголіття і здоров’я.

Наступного дня окремі юні музиканти і солісти взяли участь у черговому обласному фестивалі дитячої творчості, який проходив у Ніжині. І як завжди, повернулися із заслуженими відзнаками.

Коментарі закриті.