Ганна Вишняк 25 років відпрацювала електрозварювальником. І 30 років виступає на сцені. Ця метка невисока бабуся є справжнім джерелом життєрадісності та оптимізму. Мудрість 82-х прожитих років і юний завзятий вогник у очах поєдналися в дивовижній жінці.

Ганя Чорна із села Конела Черкаської області 1946 року по комсомольській путівці вирушила до Києва. Саме тут, працюючи на Київській гідроелектростанції, вона і здобула професію електрозварювальника.

На будові в Краматорську Ганна познайомилась з молодим газоелектрозварювальником Дмитром Вишняком з нашої Киселівки. Парубок був настільки приголомшений спеціальністю дівчини і зачарований її характером, що вже більше і не відпустив від себе.

Побралися, створили сім’ю. Поки не було діток, трудилися на пару на будівництвах в Кишиневі, Харкові, Новочеркаську. І після того, як осіли на Менщині, Ганна Вишняк ще 13 років працювала зварювальником, має загального стажу чверть віку.

А ще Ганна Герасимівна сама пише вірші, гарно співає, декламує зі сцени, грала свого часу на гітарі і балалайці, знає близько півтисячі частівок. Раніше співала в пісенному гурті «Україночка», а зараз – активний учасник ветеранського хору. Можна тільки позаздрити ентузіазму цієї людини і побажати здоров’я і нових творчих здобутків.

Коментарі закриті.