Trijcja23 червня в Мені відбувся традиційний Троїцький ярмарок.

Увазі користувачів сайту Нашого слова пропонується початок урочистого відкриття.

Далі автор коротенько поспілкувався з начальником обласного управління охорони здоров’я Галиною Васильківою, домовляючись про майбутнє інтерв’ю, і з задоволенням поспостерігав за спілкуванням народного депутата України Олега Ляшка з менянами.

Приємно бачити, що пан Олег щиро спілкувався з людьми та допомагає їм вирішувати проблеми як до виборів, так і після них. На жаль, інших кандидатів в нардепи, котрі під час виборів запевняли, що проблеми менян є найважливішими для них, після виборів автор в районі не бачив.

Отже маємо якісно кращого, в порівнянні з іншими українцями, народного депутата. Щоправда, сьогодні сам пан Олег та його особисті якості відіграють вирішальне значення. Хочеться сподіватися, що скоро в районі так само активно і якісно почне діяти й започаткована Олегом Ляшком Радикальна партія. А поки-що просто поспостерігаємо за спілкуванням нардепа з людьми і тому, як меняни радіють таким взаємовідносинам.

На завершення коротеньке спілкування з молодими творчими людьми, з “бродячими акторами” чернігівського “Театру живих скульптур”. Просто погляньте, як світяться їх очі під час спілкування, з яким захопленням вони розповідають про своє заняття! І це непорушно стоячи на спеці під дещо товстуватим шаром гриму! Чомусь подумалося, що варто було б поспілкуватися й з найкращими творчими людьми менщини та показати менянам і їх захоплені очі.

Взагалі людська радість на обличчях стала обличчям цього свята. Отже велика вдячність Менській райдержадміністрації, чиїми зусиллями була проведена підготовка свята, та територіальним громадам, котрі прийняли в ньому участь.

 

Коментарі закриті.