IMG_1868Березнянці дізналися про новітні методи пошуку роботи (мобільний пошук за номером 730, інтернет-порталів «Труд» та Державної служби зайнятості) та послуги служби зайнятості…

Ранок 10 червня, виявився багатим на події для жителів селища Березне, які не зважаючи на спеку, відвідали виїздну акцію центру зайнятості та отримали чимало корисної інформації. Акцію організували спеціалісти Менського районного та Чернігівського обласного центрів зайнятості. Це вже вшосте в цьому році, спеціалісти служби зайнятості «виходять до людей».

В ході зустрічі фахівці центру зайнятості розповідали про послуги служби зайнятості, консультували з питань трудового законодавства, ознайомлювали людей з вакансіями по району, Чернігову та Україні. Громадян цікавили види соціальних послуг, які надає служба зайнятості, зокрема: право на матеріальне забезпечення, порядок реєстрації, умови надання статусу безробітного, розмір допомоги по безробіттю, участь в громадських роботах, можливість отримання професії за рахунок центру зайнятості, започаткування власної справи та інші.

Значна увага була приділена можливості професійного навчання за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття за робітничими професіями, актуальними на сучасному ринку праці. Відвідувачам було презентовано центри професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Також березнянцям нагадали, що служба зайнятості сприяє працевлаштуванню, всіх громадян.

Участь у акції приймали селищний голова Андрій Прядко, керівники ТОВ «Березнянська птиця» Олексій Лавріненко, ТОВ «Березнянське заводоуправління» Олексій Конопля, ТОВ «Березнянський» Михайло Ємець, ВАТ «Березнянський агротехсервіс» Антоніна Голенко, та Петро Шакун з ТОВ «Березнянський цегельний завод – 2», а також керівник відділу кадрів Домницького виправного центру №135 Світлана Павленко. Під час заходу роботодавці презентували свої підприємства, проінформували відвідувачів акції про наявні вакансії. В результаті акції, 10 громадян, було запрошено на попередню співбесіду на підприємства, з метою їх подальшого працевлаштування.

Маємо надію, що такі акції і надалі будуть допомагати нашим землякам та членам їх родин знайти своє «місце під сонцем».

Автор: головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг районного центру зайнятості Юрій Стальниченко. Фото та слайд-шоу автора.

Коментарі закриті.