Значна частина населення Чернігівщини живе за кошти соціальної допомоги від держави. Зазвичай, їх виплачують у 1 декаді місяця. Втім станом на 12 січня цих грошей люди не отримали. Тож громадяни масово звертаються до місцевих управлінь соціального захисту, дзвонять на «гарячі лінії».

 

 

Також, як повідомив ЧЧ, залишають коментарі з питаннями на сторінці Чернігівської ОДА у Фейсбуці:

«Мамочки Чернигова и области ждут социальные выплаты.в чём причина задержки. питание детям в школах сделали обязаловкой .а деньги на питание? Почему нас обязывают,а сами не обязательны.начало года а отговорки все одни и те же .в казне нет денег..спасибо»

«Дитячі по народженню – чому інші області отримують а ми ні»

«добрый вечер,почему задерживают выплаты по рождению ребёнка?»

«Почему нету выплат профинансировали ещё 5 числа. В Совбезе даже не знают когда будут»

2018 01 12 sots dopomog 02

 

Як повідомили у Департаменті соціального захисту населення Чернігівської ОДА, затримка у кілька днів викликана початком нового фінансового року, необхідністю відкриття нових рахунків тощо. З іншого боку, законодавчо невизначено, коли саме протягом місяця ці кошти мають бути виплачені громадянам.

В Департаменті також інформували: кошти державної соціальної допомоги днями вже надійшли в область. Сьогодні, 12 січня, кошти розподіляються по містах та районах області. І вже з понеділка розпочнуться виплати безпосередньо громадянам.

Коментарі закриті.