Мабуть, соціальні працівники всім нужденним виконали всі роботи і тепер мають можливість рубати дрова директору територіального центру Менської міськради Наталі Гончар.

 

 

 

Пропоную читачам самим оцінити ситуацію, визначити чи вірять вони, що соціальні працівники були направлені на пиляння та рубання дров до садиби директора територіального центру з наміром в повному обсязі оплатити виконання робіт? Автор в цьому дуже сумнівається.

Окремо варто сказати про систему обліку. Уявіть собі банк, в котрому одна з касирів понесла додому сумку грошей, а коли її спитали навіщо вона це робить, відповіла, що якось внесе в касу взяте.

Чому така ситуація в Менській міськраді та підконтрольних їй службах? Тому, що саме так організував ведення справ Геннадій Примаков. А що ж депутати, котрі мають контролювати стан справ в ОТГ? Радикальна більшість вважає за доцільне прислуговуватися Примакову, а не громаді, котре їх обрала.

Раніше посадовців самоврядування досить жорстко контролювала держава цілим рядом своїх служб. Тепер цей контроль зведений майже до нуля. Чому? Бо децентралізація передбачає не тільки передачу коштів громадам для вирішення своїх проблем, а й те, що громади самі слідкуватимуть за доброчесністю посадовців самоврядування, що громади створять умови, за котрих зловживання голови та найнятих ним працівників будуть неможливими.

Прошу до перегляду та обговорення на моїй сторінці в Фейсбук:

 

Коментарі закриті.