До цього часу не можу забути образу на міського голову Федора Фесюна за те, що він рік тому відмовився сплатити з міського бюджету 7 тис. гривень на святкування 20-річниці Державної Незалежності України. В результаті менська молодь змушена була або платити ввечері по 20 гривень за відвідування святкової дискотеки (діти по 10), або йти святкувати на підпарканні лавки, котрі в Мені поки-що ще безкоштовні.

Що ж, ми вже звикли, що в міськраді постійно немає коштів – то на молодь, то на вивезення сміття, то на асфальтування доріг, то на оплату вечірнього освітлення. Мабуть, не знайдуться кошти для менян на святкування найголовнішого державного свята і в цьому році.

Але не все так сумно – є інші свята і є потребуючі коштів для їх святкування.

Судячи з біографії, Федір Іванович якраз і є тим трудящим, котрий вкрай потребує солідарності з іншими трудящими – у всякому випадку, депутати Менської міськради виділили йому особисто на святкування тієї самої солідарності майже 5 тис. гривень.

Трудова діяльність:

– 1975-1978 рр. – інженер-механік колгоспу ім. Ватутіна в с.Феськівка Менського району Чернігівської області.
– 1978-1983 рр. – перший секретар Менського райкому комсомолу.
– 1983-1984 рр. – перший заступник голови Менської районної ради.
– 1986-1991 рр. – другий секретар Менського райкому партії.
– 1991-1992 рр. – директор Менської газонаповнювальної станції.
– 1992-2000 рр. – директор Менського сиркомбінату.
– 2000-2010 рр. – комерційний директор, директор ТОВ «Мена-ДОЗ».
– 2010 – по теперішній час – міський голова міста Мена Чернігівської області.

Ось так і живемо, будуючи світле соціалістичне майбутнє і святкуючи міжнародну солідарність трудящих.

А як святкували і святкують, та за які кошти свято міжнародної солідарності трудящих робітники сиркомбінату, ДОЗу, комбікормового, міськради та інших підприємств Мени, котрими керував і керує Федір Іванович, я сподіваюся, читачі сайту Нашого Слова напишуть в коментарях.

Коментарі закриті.