У спортивному залі стадіону «Колос» першого дня зими проходив турнір з вільної боротьби пам’яті нашого земляка, видатного атлета Терентія Кореня. Змагалися юнаки 2000 року народження та молодші.

Турнір зібрав близько 100 спортсменів з Чернігова, Ніжина та районів області.

В особистому заліку чемпіонами та призерами стали меняни Дмитро Дорошенко, Ярослав Зелений, Олександр Санніков, Антон Ілляшик, Дмитро Лисиця, Павло Дзиндра, Ілля Малашта, Іван Неженець, Валентин Василенко та  Олександр Романець, а також Ярослав Аксьоненко, Антон Педь, Олександр Васюта, В’ячеслав Мелашедченко, Юрій Синюта і Денис Корнієнко із Жовтневого.

Переможців нагороджено медалями та грамотами організаторів турніру. Окрему подяку за підтримку у проведенні змагань тренери нашої команди Дмитро Коноваленко та Геннадій Биндюк висловлюють колишнім учням відділення вільної боротьби.

Терентій Корень народився 1880 року у сім’ї селянина в Блистові Сосницького повіту (зараз Менський район). В 25-річному віці Терентій Савович став переможцем атлетичних змагань у Парижі. Він вигравав борцівські чемпіонати у Лондоні, Берліні, Парижі та інших столицях світу. Доля закинула Терентія в Сполучені Штати Америки, де в місті Чікаго, в тамошньому цирку, він боровся не тільки зі спортсменами, а й з левом, в поєдинку з яким вийшов переможцем.