Солодке життя у Домницькому виправному центріБджільництву сьогодні, на жаль, приділяється замало уваги, хоча цей напрямок є доволі цікавим, а отримана продукція – дуже корисна.

Про те, який мед найкращий та що потрібно знати пасічнику, напередодні Дня пасічника та релігійного свята Спас розповіли у Домницькому виправному центрі управління ДПтС України в Чернігівській області (№135), де вже 2 роки поспіль займаються бджільництвом.

Для того, щоб стабільно отримувати медозбори, важливо вчасно і правильно доглядати за бджолами. Засуджені, які займаються бджільництвом у виправному центрі, мають досвід роботи на пасіках та спромоглися збільшити кількість вуликів всього за рік, повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області.

Засуджені розповіли, що лісовий мед – найкорисніший, тому що бджоли збирають пилок з кульбаби, мати-й-мачухи, верби. У цей час квітнуть садки з фруктовими деревами. Зібравши у травні мед, роблять невеличку перерву до кінця червня, а потім – зустрічають Медовий Спас у серпні.

Мед Домницького виправного центру №135 славиться не тільки в Менському районі, багато бажаючих придбати корисний солодкий продукт є і в обласному центрі.

Та слід сказати, що бджільництво – це не тільки приємний відпочинок чи забава. Це насамперед праця, й немала, іноді навіть нелегка. Мед не дається даремно ні бджолі, ні пасічникові. Але праця ця захоплююча, радісна, приємна. Вона до того ж щедро винагороджується, якщо пасічник добре знає теорію бджільництва і вміє застосувати її на практиці.

Коментарі закриті.