связь8 серпня в Україні відзначають своє професійне свято працівники і військовослужбовці військ зв’язку України.

Свято було засновано 1 лютого 2000 р. колишнім президентом України Леонідом Кучмою – він підписав указ (N154/2000 «Про День військ зв’язку»), «враховуючи заслуги військ зв’язку у зміцненні обороноздатності держави», повідомляє Голос Столиці.

День зв’язківця приурочений до особливої дляя цієї галузі дати – 8 серпня 1920 року в Києві на базі колишнього Костянтинівського юнкерського військового училища почалася підготовка військових зв’язківців на других Київських військово-інженерних курсах.

Це професійне свято покликане привернути увагу до ролі військових зв’язківців у обороноздатності держави і до важливості їх діяльності в забезпеченні високої боєготовності, оперативності та надійності управління військами.

Вже традиційно, в «День військ зв’язку України», керівництво країни і вищі чини МО вітають своїх підлеглих з цим професійним святом, а військовослужбовці, які найбільше відзначилися, нагороджуються державними нагородами, позачерговими військовими званнями, пам’ятними подарунками, урядовими грамотами та подяками командування.

Свято не є вихідним днем.

Коментарі закриті.