Сьогодні стане відомо, хто з вступників отримав рекомендацію на бюджет.

 

 

Про це повідомляють у прес-службі Міністерства освіти і науки. Зокрема, ідеться про вступників, які вступають на бакалаврські програми, а також у магістратуру медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування після закінчення 11 класів.

Розподіл бюджетних місць відбуватиметься за алгоритмом адресного розміщення державного та регіонального замовлення.

У тих вступників, які будуть рекомендовані на бюджет, в електронному кабінеті навпроти однієї з заяв з’явиться статус «Рекомендовано до зарахування (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)». Таким вступникам буде необхідно виконати вимоги до зарахування до 18-ї години 6 серпня, зокрема, подати оригінали документів.

Після виконання зазначених вимог статус електронної заяви має змінитись на «Включено до наказу», а заклад освіти видати наказ про зарахування студентів.

У разі, якщо вступник не виконає вимоги, то його рекомендація буде анульована, а статус електронної заяви змінюється на «Виключено зі списку рекомендованих (навчання за кошти державного (регіонального) бюджету)».

У вступників, які не отримають 1 серпня рекомендацію на бюджет, навпроти всіх заяв залишиться статус «Допущено до конкурсу». Такі вступники автоматично беруть участь у конкурсі на контракт.

За інформацією ОСВІТА.UA

Коментарі закриті.