сновськ16 листопада голова робочої групи з питань об’єднання  територіальних громад у Менську міську об’єднану територіальну громаду Роман Боюн, його заступник Роман Коваленко та селищний голова Березнянської селищної ради Ольга Романченко відвідали місто Сновськ, з метою вивчення питання з підготовки проекту рішення «Про добровільне об’єднання громад».

Зустрів делегацію з Менського району міський голова Сновська – Олександр Медведьов, який очолює робочу групу у Сновському районі  та секретар міської ради Наталія Самойлова.

Сновськ не пасе задніх по створенню об’єднаних територіальних громад на Чернігівщині. Вони вже пройшли всю юридичну процедуру щодо створення громади і 18 грудня 2016 року у Сновській міській об’єднаній територіальній громаді будуть перші вибори міського голови та депутатів громади.

Як зазначив міський голова Сновська Олександр Медведьов – «Початківцям завжди нелегко, виникають питання, які необхідно вирішувати першочергово і основну причину завершення процесу об’єднання територіальних громад в найкоротші терміни пояснив тим, що це дасть можливість розраховувати на державну фінансову підтримку новоствореної громади вже у 2017 році».

У п’ятницю, 18 листопада відбудеться третє засідання спільної робочої групи, на якому буде схвалено проект рішення «Про добровільне об’єднання громад».

Після підготовки такого проекту рішення в усіх громадах, що об’єднуються, відбудуться громадські обговорення (громадські слухання, збори громадян, інші форми консультацій з громадськістю), проведення яких мають забезпечити сільські, селищні, міські голови.

Голова робочої групи Роман Боюн

Коментарі закриті.