53157_CJ9W6WCIDd«У день виборів житель Макошине після вживання оковитої намагався довести, що він боєць спецназу і двічі вдарив себе по голові пляшкою пива. Фокус не вдався, а макошинський «спецназівець» отримав травми. Незнайомець викликав «швидку» і тримав «спецназівця», щоб той не викинув ще одного фокусу і не завдав собі ще більшої шкоди».

«Шановні дівчата з конкурсу «Наша міс», зрозумійте, що на безлюдному острові музичного центру немає. Де ж ви будете диски слухати?»

«Шановне панство району! Що буде з школою в селі Гусавка? Пишемо вже не вперше. Дайте відповідь».

«Класна ситуація. 20 років їздив на мопедці і мотоциклі. Маю категорію «А», а зараз, з 1 січня, маю комусь сплатити не знаю за що, щоб їздити далі. Може, за кисень років через п’ять треба буде платити?»

«Ми живемо за Червоним мостом. Що, ми не люди? Ніхто про нас не дбає, води немає. До центру поки дійдеш – п’ять раз упадеш. А треба йти, бо гроші з банкомату можна забрати лише у центрі. Банки, поставте, будь ласка, хоч один банкомат у нашому районі! Дуже просимо!»

«Просимо міську раду полагодити ліхтарі по вул. Привокзальній. Вулиця стає схожою на вулицю жахів, мало того, що ожеледиця, так ще й темрява, хоч око виколи. А потім хто відповідатиме за травми?»

Коментарі закриті.