«Хочемо подякувати організаторам за концерт у районному Будинку культури до Дня закоханих. У програмі були номери і для молоді, і для старших глядачів. Дуже вдало організували свято!»

«Велика подяка голові районної державної адміністрації Соломку А.В. та голові Лісківської сільської ради Лавському М.І. за турботу про маленьких школярів Майського – наданий шкільний автобус! Велике вам спасибі!»

«Не подобається, що хліб ріжуть в Куковичах, – купуйте в Катіному магазині по чотири гривні. Надрукуйте».

«Увага! Увага! с. Феськівка, вул. Колгоспна, слідкуйте за своїми домашніми улюбленцями. Одного ранку ви можете їх не побачити. Зараз хоч і не 33-роки, а люди від алкоголізму їдять все, що рухається. Будьте обачні».

«Наша сім’я дуже любить магазини Василя Кондакова. Знаємо, яких утисків та перешкод зазнають підприємці. Тож при нагоді хотілося сказати слова підтримки господарю, але вийшло це невдало. Мене могли не так зрозуміти. Вибачте. Успіхів, витримки і здоров’я. Постійні покупці «Майстер плюса» та «Вашого майстра».

«Я думаю, що багато хто з пенсіонерів був би не проти установлення банкомата від «ПриватБанку» в районі Піщанівки!»

«Жовтневці вкрай обурені відповіддю сільського голови про відсутність концертів у селі, адже це саме він звільнив художнього керівника без погодження райвідділу культури! Жителі села».

«Ми, жителі вул. Зеленої села Городища, хочемо висловити подяку районному депутату фермеру Юрію Петровичу Погребному за те, що він чистить нашу вулицю. Велике вам спасибі! Тепер по вулиці так зручно ходити!»

Коментарі закриті.