Чергова порція СМС-повідомлень, надісланих до газети “Наше слово”:

«Шановні спонсори та меценати! Відремонтуйте, будь ласка, наш клуб! Дуже будемо вам вдячні! Молодь Жовтневого!»

«Шановне керівництво АТП! Чому ваш диспетчер обілечує пасажирів, які їдуть у села району, білетами на багаж ціною 1,20 грн., а бере з пасажира 2.00 грн., та ще й дає білет на багаж заднім числом?»
Від редакції: у ВАТ «Обласне підприємство автостанцій» (автостанція), яке реалізує квитки, «Нашому слову» повідомили, що диспетчерам не можна продавати застарілі квитки та квитки по іншій ціні, ніж тій, що вказана на ньому.

«А я вважаю, що реєструвати потрібно не тільки скутери. Моя б влада, я б і велосипеди реєстрував. Якщо людина не знає правил дорожнього руху, то вона взагалі не повинна знаходитися на проїжджій частині».

«Слоник із ФК «Макошине», ти просто сонечко, а воротар – лапочка».

«Найулюбленіша газето, напишіть, коли Мена відзначає День міста».
Від редакції: день міста Мена відзначатиме 19 вересня. Приходьте!

«У Мені з’явилося таксі: замість «шашок» – ручка від валізи. Не вірите – сходіть в центр».

«Шановна редакція, ви говорили, що для того, аби провести конкурс віршів потрібні спочатку самі вірші від читачів. Але при цьому не повідомили, куди їх відправляти. Чи на цей номер можна присилати?»
Від редакції: шановні поети, направляйте свої вірші поштою за адресою: редакція Менської районної газети «Наше слово», вул. Робітнича, 2, м. Мена, 15600. Або електронною поштою на адресу info@nslovo.com. Творчих вам успіхів.

«Шановні пенсіонери, які ніяк не можуть звільнити робочі місця, жадоба до грошей знищує вашу совість та порядність. Дайте працювати молодим. Їм потрібно годувати своїх дітей. Сподіваємося, що краплина совісті у вас ще залишилася!»

Коментарі закриті.