«Локнистенська школа найкраща. А найпрекрасніші в ній учні-вчителі, які вели уроки замість справжніх педагогів. Дуже дякую організаторам такого чудового свята! P.S.: Окс@нка».

«Поразка «Макошине» 0:1 від «Темпу» зумовлена тільки відсутністю половини команди гостей! «Макошине» набагато сильніше «Темпу»! Хлопці, це ще не кінець!»

«Надрукуйте, будь ласка: школа імені Т.Г.Шевченка найкраща у світі».

«Хлопці, скажіть спасибі Богу, випадковості чи ще кому-небудь, що залишилися живі після ДТП в минулу суботу. Сподіваюся, вас і інших цей випадок навчить чому-небудь. Чи будете й далі заливати в себе спиртне, а потім коїтимете «подвиги», ганяючи на машині 140 км/год в місці, по якому люди невпинно йдуть до крутого нічного клубу «Добриня»? Хай щастить!»

«У Києві переймаються тим, що у зоопарку мерзнуть мавпи – батареї ледь теплі! А у наших дитсадках +12, батареї взагалі холодні і нікого це не турбує. Мабуть, мавпи важливіші, ніж діти…»

«Вчителі гімназії, на мою думку, кращі вчителі України. Гімназист».

«Чому в найближчій газеті так мало анекдотів?»
Від редакції: на даний час найкращі анекдоти – це передвиборчі обіцянки політиків. Після виборів обов’язково повернемося й до звичайних анекдотів.

«Ось і жовтень надворі. Скоро закінчиться осінь і настане зима. Сумно на душі, хоч незабаром осінні канікули. Не радіє серце – невесело йому. Гімназист».

«Я обожнюю смт Макошине! Коли йдеш по вулицях села, завжди зустрічаєш усміхнених, привітних людей».

«Коли почнуть вирубувати кущі по Чапаєвській трасі? Мабуть, ніколи! Чупакабри будуть, змії вже є…»

«У понеділок на території менського парку ім. Т.Г.Шевченка ми знайшли телефон «Нокіа». Власнику загубленого телефону, зверніться за номером (066) 750-64-03».

«Люди, стережіться! По Мені ходить жінка, просить гроші буцімто на лікування онука. Це шахрайка! Обманом проникає у дім, краде цінні речі. Женіть таких подалі від свого порогу».

Мітки:

Коментарі закриті.