Ситуація зі значним пониженням температури повітря таки стає усе більш небезпечною. Морози не лише калічать, а й убивають наших співгромадян.

Попри те, що відповідні служби заздалегідь попереджали: не варто недооцінювати небезпеку ускладнених погодніх умов і слід поберегтися, не усі громадяни поставилися до цього серйозно. Надзвичайні як для нашої місцевості морози (подекуди сягало мінус 30 і більше градусів) покалічили кількох жителів Менщини.

За словами головного лікаря району Петра Хомрача, станом на ранок четверга з різного ступеню обмороженнями до центральної районної лікарні звернулося по допомогу шестеро жителів району. Сталася також трагедія: від переохолодження загинув 20-річний житель Мени.

Лікар наголошує: при перших же симптомах ураження холодом варто не зволікати і терміново звертатися по допомогу до фахівців. Адже лише таким чином можливо уникнути важких ускладнень і ампутації пальців чи навіть кінцівок (пацієнти з такими проблемами вже лікуються у ЦРЛ). Про кошти, за словами Петра Петровича, варто не хвилюватися: першу медичну допомогу у закладах медицини нададуть безкоштовно.

Коментарі закриті.