Почуття людини, яка залишилася без роботи, зазвичай дуже важкі. Завдання служби зайнятості – допомогти їй. Іноді навіть – просто почати нове життя.

Не просте завдання, але вирішити його можливо. Передусім – за рахунок навчання.

Система професійного навчання в державній службі зайнятості – це своєрідне відродження союзу «підприємство – навчальний заклад», але на якісно новому рівні, в ринкових умовах. Наразі зрозуміла одна проста річ – за будь-яких економічних умов понад усе в працівникові цінується професіоналізм, висока кваліфікація, здатність добре та якісно виконувати свою роботу.

З метою орієнтації безробітних на здобуття знань, умінь та навичок службою зайнятості створено мережу власних навчальних закладів, де можна під замовлення роботодавця організувати навчання безробітних або підвищити кваліфікацію практично з будь-якого фаху. Це великі учбові центри з сучасною матеріально-технічною базою та комфортабельними гуртожитками, які розташовані в семи обласних центрах України: Дніпропетровську, Івано-Франківську, Львові, Одесі, Рівному, Харкові та АР Крим. Професійне навчання безробітних відбувається безпосередньо на виробництві, де використовуються нова техніка і поради кваліфікованих спеціалістів-наставників.

Автор: Юрій СТАЛЬНИЧЕНКО, головний спеціаліст районного центру зайнятості.

Коментарі закриті.